Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Giveaway!

Kai paskelbiau PIF žaidimą, idėją turėjau nuo pat pirmosios dienos. Tik niekaip negalėjau išsirinkti tinkamą schemą. Bet vos pamačiusi Cross stitchers club "Flowered Fences" supratau, kad būtent tokios ir laukiau. Taip gimė trys beveik metus laiko "išnešiotos" užrašų knygelės! Dvi iš jų padovanosiu savo PIF narėms (Romute, tavo adreso savo el. pašte lauksiu dar iki kovo 1d.), o likusią noriu padovanoti vienam iš savo skaitytojų.

I had an idea from the very first day when I announced PIF game. Nevertheless I couldn't find the right pattern. When I saw this Cross stitchers club "Flowered Fences" I started to stitch. And now I can show you these three notebooks! Two of them I will send for my PIF members. The last one I want to give for one of my readers.

Taigi jeigu norite sudalyvauti dar viename žaidime, apie tai paskelbkite savo dienoraštyje, o po šiuo pranešimu palikite komentarą. Laimėtoją burtų keliu ištrauksiu kovo 1d.

If you wish to take a part in the giveaway, just tell your readers about this game and leave a comment under this post. I will draw the winner on the 1st of March.

Teca  – (16 vasario, 2010 19:25)  

Greetings from Hungary!

Wonderful!

UgNele  – (17 vasario, 2010 21:34)  

Labai patiko man šios tvorelės :) o čia dar ir išlošt galima. bandau laimę ;)

Vaida  – (22 vasario, 2010 23:44)  

Na bandau ir aš laimėti :) Gal vis tik pasiseks ;)

ramunė  – (23 vasario, 2010 19:23)  

Kaip galima būtų nenorėti toookio grožio :) labai norėčiau :)

Renatukas  – (01 kovo, 2010 11:31)  

Aš pavėlavau į pretendentų traukinuką, bet vistiek neatsisakau progos palikti komentarą :) knygutės be galo gražios, visos kartu ir kiekviena atskirai.. :) linkiu sėkmės ir toliau kuriant rankdarbius...

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails

  © Blogger template Shush by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP